KGBT 30. Tur || Yorum: Tam İsabet - Alice Clayton

6/23/2016, BY Buse Güler -

Caroline'ın, çapkın komşusu Duvardelen Simon'ın kalbini çalmasıyla renklenen hayatı, artık tam anlamıyla bir lunapark! Duvarların Dili Olsa ile ilk kez tanıştığımız Caroline ile Simon ve onların muhteşem arkadaş çevresi, hikâyenin devamı Tam İsabet'te yeni insanlarla daha da kalabalıklaşıp şenlikli bir hal alıyor.
Eee boşuna "Nerede bolluk orada eğlence (!)" dememişler!.. Tam İsabet'te de aşk tanrısı okunu öyle bir nişan alıyor ki romantizmi ve eğlenceyi tam on ikiden vuruyor. Size de sadece, aşk ile meşkin mükemmel bir uyumla bir araya geldiği bu kitabı okumak kalıyor! Aşk kapıyı bir kere değil, defalarca çalar! Duvarları da...


Herkese merhaba.
Kitap Gurmeleri olarak DEX’in yenilerinden Tam İsabet’in turuyla sizlerleyiz. Bugün turun son günü ve yorum sırası bana geldi.

İlk kitap olan Duvarların Dili Olsa’yı çıktığı ilk zamanlarda -kaç yıl önce hatırlamıyorum- okumuş ve çok sevmiştim. İkinci kitaptan ümidi kestiğim için Tam İsabet’in çıkacağını duyduğum zaman elbette mutlu oldum. Fakat kitap tam olarak beklentilerimi karşılamadı. Genelde ikinci kitaplar böyle olurlar aslında. Hele ki ilk kitap mükemmelse (:

Çok kalın bir kitap olmamasına rağmen okurken sıkıldığım zamanlar oldu. Çünkü birbirini tekrarlayan yatak muhabbetlerinden ibaretti. İlk kitap da genel olarak böyleydi ama sanırım o zamandan bu zamana çok daha iyi kurgu ve kitaplar okuduğum için bu biraz sönük kaldı.

Cinsellik benim açımdan bir kitapta sorun değildir, tüm kitap bunun üzerine kurulu olmadıktan sonra elbette. Sıkıldığım kısım bu oldu. Sanırım benim için final ilk kitap olarak kalacak. Gerçekten beğenmiş ve epey gülmüştüm çünkü. (:

Eğer ilk kitabı okumadıysanız tavsiye ederim, okuyun. İkinci kitabı ise siz bilirsiniz. Belki arka arkaya okunduğu zaman daha iyi bir etki bırakabilir. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder