2014'te Okuduğum En İyi Kitaplar - Etkinlik

12/27/2014, BY Buse Güler -

Herkese merhaba ! 
Nasılsınız ? Ben iyiyim, yeni yeni iyi oluyorum :D Üzerimde bir ağırlık vardı ve kitap okuyamıyordum. Herkesin bayıldığı kitapları yarım bıraktım, o derece. Benimde seveceğim kitaplardı. Ama daha sonra Fırsatçı serisine başladım veeeee geri döndüm! :D Beni kendime getirdi, normalde pek yapmadığım birşey yaptım serinin üç kitabını da arka arkaya okudum. Eğer hala okumayanlarınız varsa bir bakın, pişman olmayacaksınız. 

Uzatmadan yazımın amacına geleyim. Optik'in Kitap Blogu bir etkinlik başlatmış; 2014'te Okuduğum En İyi Kitaplar. Zaten yorum girmiyorum bari etkinlik yazısı yazayım dedim :) 

Okuma hedefimi tamamlayamadım. Şuan 34. kitabı okuyorum. 2014 pek verimli geçmedi benim için aslında. Okuyamadığım, kendimi veremediğim, odaklanamadığım dönemler çok oldu. Umarım 2015 daha iyi bir yıl olur hepimiz için :) 
Bu arada listedeki kitapların belli bir sıralaması yok, karışık listeliyorum :)

1. Araf - Jamie McGuire


2. Kış Güneşi - Jennifer L. Armentrout3. Melez - Jennifer L. Armentrout4. Direniş - Jennifer L. Armentrout5. Mezara Mahkum - Jeaniene Frost6. Aşka Var mısın? - Natasha Boyd7. Umutsuz - Colleen Hoover 8. Yeni Bir Umut - Colleen Hoover9. Hiçliğin Kıyısında - J. A. Redmerski

10. Hırsız - Tarryn Fisher


Hepsi mükemmel kitaplardı :) Okumadıklarınız varsa bir şans vermenizi öneririm. Okuduklarınız, benimle aynı fikirde olduğunuz ya da okuyup da beğenmedikleriniz varsa yorum bırakın :)
Sevgiler :)

6 yorum:

 1. Fırsatçı serisini hala okuyamadım ben,en kısa zamanda başlayayım. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elinde mevcutsa durduğun kabahat :D

   Sil
 2. Jen'in tüm kitaplarını sevmeme rağmen Kış Güneşini sevemedim ben nedense ama onun dışında çoğu benimde bayıldığım kitaplar :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben onu da çok sevdim nedense :D Sevmeyenler var ama, bana çok güzel geldi :D

   Sil
 3. Gece Evi serisi favorimdir. Gerçi son kitap biraz vasata kaçmıştı ama olsun. Bones'e kim karşı koyabilir ki :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gece evi serisi başka canım Bones'tan bahsediyorsan bu gece avcısı serisi :D Ve evet kimse Bones'a karşı koyamaz :D

   Sil